‘Sveti Marko’ na Kantridi

U Rijeci na stadionu Kantrida  7. i  8.7. 2012. godine održano je prvenstvo Hrvatske  za mlađe kadete i kadetkinje, te za kadete i kadetkinje. Na natjecanju su nastupili najbolji mladi atletičari iz cijele Hrvatske, njih preko 500 iz preko 50 klubova. Atletski klub ‘Sveti Marko’ također je sudjelovao. Za naš klub nastupilo je 7 mladih atletičara predvođeni trenerom Stjepkom Vodanovićem. Za mlađe kadete nastupio je Gabriel Barnjak u disciplini skok u dalj. Gabriel je osobnim rekordom ušao u finalne, te na kraju osvojio odlično 8. mjesto. U konkurenciji kadetkinja najzapaženiji rezultat  imala je Anamarija Boras plasiravši se u finale skoka u dalj te na kraju zauzela 6. mjesto, dok je u utrci na 100 metara zauzela odlično 10. Mjesto, od finalne utrke dijelile su je stotinke. Dora Grle također u konkurenciji kadetkinja nastupila je u disciplinama skok u vis i skok u dalj. U skoku u vis bila je uspješnija te zauzela 9. dok je u skoku u dalj zauzela 13. mjesto. Ivana Bodlović u obje svoje discipline, bacanje kugle te bacanje koplja, zauzela 14. mjesto. Tea Vela na utrci 600 metara zauzela je ukupno 20. mjesto, te Franka Beriša u utrci na 60 metara zauzela je 27. mjesto i u utrci na 100 metara ukupno 25. mjesto.