Memorijalni turnir Kobac: Recreativo pobjednik

Tradicionalni MMT Kobac osvojila je momčad Recreativa iz Tučepi, kojoj je ovo drugi osvojeni Kobac. Pobjednički pokal kapetanu Recreativa Radoniću uručio je dogradonačelnik Makarske Miroslav Družianić. U predigri finalnom susretu veterani 4. gardijske brigade savladali su veterane Novog vremena sa 4:3. Žiri ovog odlično organiziranog turnira proglasio je najbolje pojedince:

Najbolji vratar: Lovre Tomaš(Recreativo)

Najbolji strijelac: Zoran Lendić(Kobac-7 pogodaka)

Najbolji igrač: Toni Divić(Recreativo)

Pehare najboljima su dodijelili Ivan Glibota(prvi zapovjednik Kobaca) i Ante Skočibušić(sin poginulog Tomislava Skočibušića).

Revijalna utakmica: 4. Gardijska brigada-Novo vrijeme 4:3(3:0)

Sudac: Damir Silić(Dicmo).

Strijelci: Prnjak(3) i Marić za 4. Gardijsku, Ajduk(2) i Cvitanović za Novo vrijeme.

4.GARDIJSKA BRIGADA: Sablić, Šerić, Gabrilo, Vladović, Marić, Prnjak, Đuzel.

NOVO VRIJEME: Radalj, Cvitanović, Lekaj, Meštrović, Pavlić, Ajduk, Marić, Ivanac.

Finalna utakmica: Recreativo-Novo vrijeme 3:2(2:0)

Gledatelja: 200. Suci: Damir Silić(Dicmo) i Petar Gabrilo(Split).

Strijelci: Agić(2) i Martinac za Recreativo, Martinović(2) za Novo vrijeme.

RECREATIVO: Tomaš, Martinac, Stanković, Radonić, Divić, Jović, Kazazić, Bitanga, Agić.

NOVO VRIJEME: Franić, Zor, Kazazić, Vuković, Jelavić, Martinović, Vranješ, Buljan, Škorlić.

Brojni gledatelji uživali su u izvanrednoj malonogometnoj predstavi koju su prikazali igrači Recreativa i Novog vremena. Tučepljani, pojačani za igrače GTP Vrgorca Stankovića i Martinca, pobijedili su favorizirano Novo vrijeme i uzeli svoj drugi pobjednički pehar. Prvo poluvrijeme je u potpunosti pripalo Recreativu, dok su u nastavku utakmice igrači Novog vremena utakmicu učinili dramatičnom, posebno nakon pogotka Martinovića za 3:2 u 39. minuti. U posljednjoj minuti Lovre Tomaš se nije dao svladati i slavlje Tučepljana je moglo početi.