Pripremna utakmica Zmaja: Poraz od BiH drugoligaša

Nakon uvodnog dijela priprema koje su protekle u podizanju fizičke spreme nogometaši makarskog Zmaja odigrali su prvu pripremnu utakmicu. Za protivnike su imali ambicioznog drugoligaša iz BiH Slogu iz Ljubuškog. Obje su momčadi započele susret u najjačim sastavima, a gosti su prikazali bolju igru. Do vodstva dolaze u 25. minuti kada Bubalo upošljava Glavinu koji se probio kroz obranu Zmaja i snažnim udarcem s 15 metara posprema loptu u mrežu iza nemoćnog Franića.U nastavku utakmice Mladinić i Rahimić izveli su na travnjak potpuno izmijenjene momčadi, ali se odnos snaga nije mijenjao te Miličević u 50. minuti dodaje do Jeličića koji sa 17 metara pogađa vratnicu od koje se lopta odbija u mrežu zmaja za 0:2. Konačnih 0:3 djelo je Čilića, a Miličević je i ovoga puta bio asistent. Trener Srđan Mladinić je bio nezadovoljan igrom svoje momčadi, a iako su naporno radili i prvi put igrali u ovom sastavu, morali su odigrati bolju utakmicu.Priliku za popraviti loš dojam će imati već u petak kada će ugostiti županijskog prvoligaša OSK iz Otoka.