Tučepski Jadran: Uspjela generalka

Nogomet-pripremna utakmica

Jadran T.-Imotski (juniori) 4:1 (1:1)

Tučepi, igralište na Slatini. Gledatelja: 50. Sudac: Jakov Bilić (Makarska).

Strijelci: 1:0 Lizatović (20. min), 1:1 Lončar (25. min), 2:1 Bušelić (57. min), 3:1 Bušelić (65. min), 4:1 Lizatović (78. min).

JADRAN: Kirevski, Bokšić, Urlić, Divić, Džoja, Marino Vidić, Bušelić, Šimić, Antunović, Lizatović, Lendić (još su igrali: Mravičić, Visković, Marko Vidić, Pašalić).

Trener: Jurica Bajić

IMOTSKI: Šarić-Hodžić, Jović, Lajić, Marković, Alilović, Pandžić, Stanić, Leventić, Lončar, Kilić, Bošnjak (još su igrali: Jonjić, Nenadić, Parlov, Žužul, Topić).

Trener: Ivica Znaor

Dobrom igrom i rezultatom tučepski Jadran je uspješno položio generalku uoči početka natjecanja 1.ŽNL. Iako su bili nadmoćniji i u prvom poluvremenu, Tučepljani nisu uspjeli doći do prednosti. U nastavku utakmice su proradili domaći napadači i tri puta zatresli mrežu gostiju iz Imotskoga, a da su iskoristili sve prigode pobjeda bi bila i veća.