3. HNL –jug, 15. kolo: Zmaj poražen u Hrvacama

Igrači Zmaja utakmicu u Hrvacama pamtit će samo po lošoj igri i porazu. U prvom poluvremenu nije bilo puno prilika ni pogodaka dok su u drugom postignuta dva i na kraju je momčad Hrvaca zasluženo slavila. Ključna je bila 52. minuta kada je Marunica pospremio loptu iza leđa Brkulja i doveo domaće u vodstvo. U 69. minuti gostujući igrači žestoko su prosvjedovali kada je nakon sudara vratara Makarana i domaćeg napadača sudac Budan dosudio kazneni udarac, a Ajduković bio precizan za konačnih 2:0. Igrači Srđana Mladinića imali su nekoliko poluprigoda, ali nisu imali mirnoće i preciznosti pred vratima Runje. Osim što su ostali bez bodova igrači Zmaja zaradili su i četiri opomene (Šalinović, Jezidžić, Gojak i Božić) i tako dodatno oslabili momčad za utakmicu protiv Junaka u idućem kolu.