Rukomet – žene: I Makarke i Zadranke nezadovoljne neriješenim

Suci: Ivica Teskera /Šibenij/, Petar Žanko /Sinj/.

Hoteli Makarska: Bogdan, Akmadžić 2, Anić, Pavlinović 4, Gojak 2, Sokol 9, Kurilj, Kovačević 4, Batinović 1, Delić 4, Knezović,Tomaš,Vujčić, Rudelj, Alagič, Gudelj.

Trener: Marija Židić.

Zadar: Mutić, Baljak 1, Delalić 4, Banović, Zorić 3, Zekanović 10, Perat, Maruna, Rončević 2, Debak, Bilaver 6, Grbić.

Trener: Damir Samaržija.

Derbi začelja nakon uzbudljive i neizvjesne igre na kraju je završio neriješenim rezultatom. Veći dio prvog poluvremena gošće su bile u vodstvu, domaće su u 25 minuti poravnale na 10:10 i do odlaska na odmor ni jedna ekipa nije imala značajniju prednost. I u nastavku utakmice igra je bila izjednačena. Makarke su na isteku utakmice imale loptu i igračicu više, iskusna Mirna Delić nije uspjela pogoditi mrežu Izabele Mutić pa je nakon 40 minuta igre ostalo 26:26. Kod domaćih za bod su najzaslužnije Ana Sokol, Maja Kovačević i Ana Pavlinović, a na suprotnoj strani Tea Zekanović, Martina Bilaver i Makarka, u redovima Zadranki, Petra Delalić.