Zmaj – Gošk 2:0

Makarska, 20. listopada. Igralište GSC-a. Gledatelja: 300 Sudac: Jerolim Čulina (Pridraga) – 7. Strijelci: 1:0 Matešan (40.), 2:0 D. Rašić (84.). Najbolji igrač: Stipe Matešan (Zmaj). Isključenje: I. Rašić (Zmaj) i Daničić (Gošk) u 70. minuti zbog međusobnog udaranja.

ZMAJ: Franić – 7, Zelić – 7, Gojak – 7 (od 86. Milentijević – ), I. Rašić – 6, Tomaš – 7, Matešan – 8, Vekić – 7 (od 90. Lendić – ), Šimić – 7, Gavran – 7, D. Rašić – 7,5, Lozina – 7.

GOŠK (Dubrovnik): Kristić – 6, Lekaj – 5,5, Čikato – 5, Ivanišević – 5,5, Kacić – 6, Đajić – 6, Zečević – 5,5 (od 65. Dragić – 5 ), Papić – 5 (od 46. Mrđen – 5), Caput – 6, Kovačić – 5,5, Hodžić – 5,5 (od 46. Daničić – 5).

U borbenoj i otvorenoj utakmici Makarani su zasluženo pobijedili Dubrovčane. U prvoj minuti stoper gostiju Kacić s 16 metra snažno puca, a Franić je siguran na vratima Zmaja. Uzvratili su domaći u 5. minuti preko Vekića, međutim vratar gostiju je siguran. U 14. minuti tresla se greda vratara Kristića kada je Matešan snažno pucao s 12 metara. Domaći su došli u vodstvo u 40. minuti nakon slobodnog udarca kada je Matešan sa 17 metara zakucao loptu u mrežu nemoćnog Kristića. I nastavak utakmice bio je uzbudljiv i s više prigoda pred vratima gostiju. Najbolja je bila u 67. minuti kada je Gojak izbio sam ispred gostujućeg vratara koji je čudesno sačuvao svoju mrežu. U 70. minuti sudac Čulina isključio je iz igre kapetana domaćih I. Rašića i gostujućeg napadača Daničića zbog međusobnog koškanja. Gol za 2:0 uradak je D. Rašića koji je nakon udarca iz kuta Matešana glavom s 8 metara pogodio vrata gostiju za konačnu pobjedu.