Završnica 3. Međunarodnog nogometnog tunira ‘Mali Zmaj’ 2012.

Na turniru igralo više od tisuću nogometnih nada

Dodjelom plaketa, pokala i medalja kapetanima najbolje poredanim po uzlaznim kategorijama završen je ovogodišnji Međunarodni nogometni turnir Mali Zmaj. Na turniru je nastupilo 30 klubova iz Hrvatske, BiH, Slovenije, Srbije, sa 66 sastava. Nastupilo je više od tisuću nogometnih nada.

Najuzbudljivije je bilo finale u kojem su se sastali Dinamo i Hajduk. Utakmicu je gledalo preko petsto gledatelja, a završila je bez pobjednika. Precizniji u izvođenju jedanaesteraca bile su nade Dinama i slavile s 4:2. Kapetanu plavih Branimiru Kalaiću pehar je uručio dogradonačelnik Makarske Ivan Ivanda. Uz njega pehare su dijelili i Zdravko Marić, instruktor NSŽSD,voditelj Škole nogometa i trener prve momčadi Zmaja Josip Slobodan Carević, te predsjednik uprave Hoteli Makarska Joško Lelas. Nade domaćeg Zmaja nastupale su u sve četiri kategorije. Oni najmlađi  U-9 osvojili su četvrto mjesto u grupi, u kategoriji U-11bili su drugi i u četvrtfinalu izgubili od Trnja 1:0. I u kategoriji  U-13 također su bili drugi, a u četvrtfinalu završili su poraženi od svojih vršnjaka iz Dinama s 2:0 Zmajeve nade U-15 bili su prvi u grupi, a poraženi su poslije 1:1 nakon izvođenja udarca s 9 metara od Rudara iz Kaknja s 5:4.