Sveti Marko osvojio šest medalja u Splitu !

3.kolo Dalmatinske lige za mlađe kadete, kadete, juniore i seniore održano je u Splitu 6. svibnja 2012. godine

Na natjecanju je sudjelovalo preko 200 djece iz cijele Dalmacije i to iz klubova: Hajduk-Split, ASK-Split, AK Dubrovnik, Alojzije Stepinac-Zadar, Sv. Ante-Knin, AK Omiš, Imota-Imotski, Millenium – Split, Marjan – Split, AK Benkovac, te naši natjecatelji iz atletskog kluba Sveti Marko.

Nastupilo je naših 6 natjecatelja, te se okitilo ukupno sa šest medalja. Dora Grle  osvojila je dvije zlatne medalje u konkurenciji kadetkinja u skoku u vis i skoku u dalj. Najbolji u skoku u vis u kategoriji juniora bio je Filip Dobrinić. Gabriel Barnjak bio je dva puta srebrni u utrci na 60 metara i skoku u dalj u konkurenciji mlađih kadeta. Šimun Čović osvojio je srebrnu medalju u bacanju vorteksa za mlađe kadete. Marta Mrkonjić u skoku u dalj zauzela je 8 mjesto, dok je Antea Biočić u utrci na 60 metara bila 6., a u skoku u dalj 9.

Mlade atletičare i atletičarke predvodio je trener Stjepko Vodanović.

U nedjelju 13. svibnja u Makarskoj je prvenstvo Dalmacije za sve uzraste.