3. HRL-Jug; 5. kolo Kingtrade-Vrgorac 34:29 (16:9)

Makarska, dvorana GSC-a. Gledatelja 50. Suci: Pejković i Žugo (oba Split).

Kingtrade: Vranješ, Beriša (1), Matijašević (9), Mustapić (5), Antunović, Kurilj, Perković, Pivac (2), Mirko (6), Dodig (1), N. Urlić (6), Stakić, Bekavac (4), M. Urlić. Trener: Stipe Urlić.

Vrgorac: Pavić, L. Erceg (14), Jelavić (2), Gašpar, A. Erceg, Bilić, Šalinović (2), A. Vukosav, Šimunović, Matić, M. Erceg (6), P. Vukosav. Trener: Ante Mihaljević.

Domaći rukometaši bolje su otvorili utakmicu i već u 9. minuti imali su prednost od 5:1. Vodstvo je raslo, a u 16. minuti bilo je 9:3. Antonio Vranješ bio je siguran na vratima Kingtradea, a Bruno Matijašević nezaustavljiv u napadu. Na odmor se otišlo s velikih sedam golova razlike. U nastavku se igralo bez obrana, mladi Mirko pogađao je s krila, Nikola Urlić iz sredine dok se kod Vrgorca raspucao Luka Erceg. Gosti su došli do 31:27, ali više od toga nisu mogli, a fizički bolje pripremljeni Makarani ostavili su goste bez nade da s bodovima otputuju na drugu stranu Biokova