Amfora – Jolly Jad. banka 80:62

-Makarska, dvorana GSC. AmforaJolly Jad. banka  80:62 (20:15, 18:21, 16:13, 26:13). Gledatelja 50. Suci: Jurčević i Pribisalić (oba Split).

AMFORA: Srzić (3), Alerić (10), Dropulić (15), Prgome t(2), Jović (19), Erceg, Knezović, Selak, Saračević (15), Čović (16), Lulić. Trener: Videka.

JOLLY JAD. BANKA: Marić, Mihaljević (8), Baljkas (4), Grubišić (3), Gulam (10), Ćaleta (16), Peran (10), Dodig, Roso (10), Jelić(1).

Proljetnu sezonu košarkaši Amfore otvorili su pobjedom. Dječji vrtić gostiju iz Šibenika dobro se držao tri četvrtine, a u četvrtoj koja je odlučila utakmicu su se raspali. Prva četvrtina pripala je domaćim, a druga gostujućim košarkašima pa se na odmor otišlo s minimalnom prednošću Amfore od 38:36. Neizvjesno je bilo i u trećoj četvrtini, a  u zadnjoj četvrtini igrači trenera Videke su prebacili u brzinu više i uvjerljivo je dobili s 26:13. Konačnih 80:62 pokazuje da su ukupno gledajući domaćini bili fizički jači, precizniji i bolji u skoku te sasvim zasluženo pobijedili. Najiskusniji u njihovim redovima (Dropulić, Jović, Saračević, Čović) bili su najprecizniji, dok je i mladi Alerić imao uspješan nastup. Kod Šibenčana bolji od ostalih su bili Ćaleta, Peran i Roso.