Amfora nastavila pobjeđivati

DALMACIJA LIONS – AMFORA 71:84

-Split, dvorana Gripe. Dalmacija Lions – Amfora 71:84 (19:17, 19:17, 9:30, 24:20). Gledatelja 100. Suci: Roglić i Strikić (oba Split).

AMFORA: Srzić, Prgomet (8), Saračević (19), Alerić, Jović (30), Dropulić (10), Knezović (2), Čović (15), Erceg, Gojak. Trener: Nenad Videka.

Splićani su bolje otvorili utakmicu te prvu četvrtinu riješili u svoju korist. I u drugoj su bili bolji i na odmor otišli s prednošću 38:34. U nastavku utakmice Makarani su zaigrali bolje, prebacili u brzinu više i u trećoj četvrtini riješili susret u svoju korist. Do kraja utakmice domaći su pokušavali sve ne bi li izbjegli poraz, ali igrači Nenada Videke sigurno su susret priveli kraju. S dvije pobjede u nizu Amfora je na dobrom putu da izbori doigravanje za prvaka što im je i glavni cilj ove sezone.