Vi ste ovdje:Početna » Sport » Rukomet: Ribola nadigrala Kingtrade

Kingtrade – Ribola Kaštela II     29 : 34       (14:14)

Suci: Nives Jakus (Marina) i Stefano Rajković (Split)

Kingtrade: Volarević, Šimić 1, N.Urlić 6, Selak, Ravlić 2, Šiljeg, Rafaneli, Pivac 8, Stakić 3, Cvitanović 1, Lozina 3, M.Urlić 5

Trener: Stipe Urlić.

Marina Kaštela II: Pelja, Jarčević, Ugrina 4, Marinčić 1, Polić 3, Andabak 3, Šolić 4, Barbić 3, Šegrt, Knezović 4, Kovačević 1, Družić 2, Pavlov 8, Mirat

Trener: Tino Pavić.

Sedmerci: Kingtrade 9/5, Marina Kaštela II 4/3

Domaći su dobro otvorili utakmicu i u 7. minuti vodili s 3:0, dok su gosti tek u 9. minuti postigli prvi pogodak. Potom su se momčadi smjenjivale u vodstvu da bi se na odmor otišlo neriješenim rezultatom (14:14). U drugom dijelu prednost je stalno bila na strani gostiju, njihov trener Pavić imao je više svježih snaga i bogatiju klupu pa je bez većih poteškoća uspješno utakmicu priveo kraju. Makarani nisu imali ni raspoložene izvođače sedmeraca, od njih devet realizirali su samo pet.