Vi ste ovdje:Početna » Sport » CROfutsal: Eduardom na Uspinjaču

1. HMNL, 19. kolo

Uspinjača  -  Novo vrijeme Apfel       3  :  5    (1:3)

Zagreb, SD Sutinska vrela. Gledatelja: 50.

Suci: Krešimir Grgurević i Tomislav Katinić

Strijelci: 0:1 Eduardo (11.), 0:2 Hozjan (13.), 0:3 Eduardo (13.), 1:3 Kubović (15.), 2:3 Uremović (22.), 2:4 Eduardo (32.), 3:4 Piplica (38.), 3:5 Eduardo (40.)

Uspinjača: Opuhač, Menendez, Kubović, Uremović, Jamičić, Šinjori, Piplica, Banek, Janeš, Baričević

Trener: Vibor  Hulenić

Novo vrijeme Apfel: Bašković, Buljan, Vuković, Hozjan, Bajrušović, Pašalić, Musinov, Eduardo, Andrijašević, Horvath, Perković

Trener: Teo Strunje

Igrač utakmice: Eduardo (Novo vrijeme Apfel)

Novo vrijeme je u sklopu 19. kola 1. HMNL gostovalo u Zagrebu i potpuno zasluženo savladalo Uspinjaču, a najistaknutiji u njihovim redovima bio je Eduardo koji je četiri puta tresao mrežu domaćih.

Prvi  svoj pogodak Eduardo je postigao u 11. minuti, na 2:0 pa 3:0 za goste postavili su u istoj minuti (13) Hozjan i Eduardo. Dvije minute iza toga Kubović je strijelac za Uspinjaču. Početkom nastavka Uremović je smanjio na 2.3 i utakmicu učinio neizvjesnom. Nakon pola sata igre razigrani Eduardo postiže hat-trick i ponovo povećava prednost Makarana. Piplica je u 38. minuti najavio mogućnost iznenađenja, a da se to ne dogodi pobrinuo se Eduardo na samom isteku utakmice.