Na memorijalu u Splitu makarski judaši zlatni i brončani

U nedjelju 17. veljače u Splitu se održao 1. memorijalni judo turnir ‘Drago Kržel’j. Organizatori turnira bili su JK Student i JK Pujanke. Natjecanje u dvorani na Gripama organizirano je u čast jednog od pionira judo sporta u Dalmaciji, a okupilo je 250 judaša iz 8 klubova. Za JK Biokovo su nastupila 22 judaša, a osvojili su 17 medalja, od toga 5 zlatnih, 3 srebrne i 9 brončanih.

Najuspješnije su bile Ema Carević i Diana Rogga, koje su nastupile u dvije dobne kategorije i osvojile svaka po jednu zlatnu i brončanu medalju. Osim njih prvo mjesto su osvojili još i David Vela, Nina Katavić i Ana Hrkać. Drugo mjesto su osvojile Vanessa Rogga, Nikolina Sikirić i Matea Tomaš, a treći su bili i Dado Vranješ, Lucija Bilas,  Keti Roso, Mija Bajić, Zina Kurdić, Leo Kurtović i Vlatka Hrkać. Još su nastupili: Ivan Talaja, Roko Puharić, Mara Topić, Bartul Kovač, Matija Granić, Maja Stojčevski i Matej Mijačika. Na kraju turnira dodijeljene su nagrade za najuspješnije ekipe, a JK Biokovo je osvojio pehar za 4. mjesto u ukupnom poretku klubova.