Vi ste ovdje:Početna » Sport » Nogomet: Pioniri Zmaja razbili Vodice, četiri pogotka Antonija Rudelja

Nogomet: Pioniri Zmaja razbili Vodice, četiri pogotka Antonija Rudelja

1. NL Središta Split, 27. kolo

U dvadeset sedmom kolu 1. NL Središta Split pioniri i kadeti Zmaja na domaćem su terenu odmjerili snage sa svojim vršnjacima iz Vodica. Izvanrednom igrom pioniri su sa visokih 9:1 savladali goste. Antonio Rudelj četiri je puta tresao mrežu vratara Vodica Vicenca Roca. Berto Gilić upisao je hat-trick, a po jedan pogodak postigli su Gabrijel Lasić i Rade Šimović.

Kadeti su doživjeli novi poraz, u prvom poluvremenu nije bilo golova. U nastavku je Vodice u vodstvo doveo Niko Roso kada je u 54. minuti zatresao vlastitu mrežu. Konačnih 0:2 postavio je Toni Ivić u 73. minuti.

Pioniri: Zmaj – Vodice       9 : 1     (3:1)

Strijelci: 1:0 Gilić (19.), 1:1 Milić (20.), 2:1 Gilić (21.), 3:1 Rudelj (35.), 4:1 Rudelj (41.), 5:1 Rudelj (50.), 6:1 Rudelj (51.), 7:1 Šimović (60.), 8:1 Lasić (63.), 9:1 Rudelj (65.)

Zmaj: Marinović, Alilović, Bijelić, Lelas, Rašić, Rudelj, Rakić, K. Antunović, Ivanda, Gilić, Mravičić (još su igrali: Lasić, Lulić, I. Antunović, Puharić, Šimović, Mešić)

Trener: Zlatko Jerković

Kadeti: Zmaj   – Vodice       0 : 2    (0:0)

Zmaj: Mravičić, Jakir, Mucić, Roso, Vuletić, Marić, Klinac, Serdarević, Visković, Pavlić, Radić (još su igrali: Ančić, Šalinović, Ćapin, Alvir)

Trener: Darko Vlatković