Vi ste ovdje:Početna » Sport » U finalu Memorijala ‘Kobac’: Kopings i Veliko Brdo

U finalu Memorijala ‘Kobac’: Kopings i Veliko Brdo

Odigrane su polufinalne utakmice ovogodišnjeg Memorijalnog i jubilarnog malonogometnog turnira Kobac 2017, a plasman u finale prestižnog turnira ostvarile su momčadi Kopingsa i Velikog Brda. U prvoj utakmici i nije bilo neizvjesnosti oko plasmana u finale, Veliko Brdo je prvo poluvrijeme riješilo u svoju korist, a u nastavku je tu prednost i povećalo. Puno neizvjesnija bila je druga utakmica, Kopings je prvu dionicu riješio u svoju korist. U nastavku su igrači Novog vremena preokrenuli rezultat u svoju korist (4:3), novi preokret dogodio se na samom isteku utakmice. Kopings je poravnao na 4 : 4, nakon toga Novo vrijeme je igralo s letećim vratarom. Iskusni Grbeša oduzeo im je loptu i desetak sekundi prije kraja preciznim udarcem iz svog dijela terena preciznim udarcem postavlja konačnih 5 : 4.

Rezultati polufinalnih utakmica:

Veliko Brdo – Mali Plamen     6 : 2   (2:0)

Kopings – Novo vrijeme           5 : 4   (2:1)

Danas se igraju finalna i Memorijalna utakmica u dvorani na Gradskom sportskom centru Makarska. U predigri finala snage će odmjeriti reprezentacija svećenika Hrvatske i najbolji igrači UMN Makarske, a utakmica započet će u 19 h.

Finale se igra u 20 h, a pobjednik će se odlučiti iz dvoboja između Velikog Brda i Kopingsa.