KLARA ANDRIJAŠEVIĆ Brončana na atletskom prvenstvu Balkana

U Istambulu jučer je održano Juniorsko dvoransko atletsko prvenstvo Balkana na kojem je nastupilo 15 predstavnika Hrvatske. Naši atletičari osvojili su ukupno 11 medalja od čega 2 zlatne, 5 srebrenih i 4 brončane. Najuspješnija predstavnica Hrvatske bila je Klara Koščak koja je osvojila naslov prvakinje Balkana na 60 m prepone sa 8,59, a bila je i članica štafete 4 X 400 m koja je također osvojila zlato sa vremenom 3:51,27, a još su trčale Lucija Višković, Rahela Reščak i Veronika Drljačić.

Broncom se okitila članica makarskog AK Sveti Marko Klara Andrijašević koja je na 1500 m bila treća s rezultatom 4:36, 48. Klara je tako pokazala da je u sjajnoj formi i da u natjecanjima koja slijede od nje možemo očekivati još bolje rezultate.