PRVO KOLO KUPA NSŽSD Antunović hat-trickom donio pobjedu Zmaju

Mosor – Zmaj       2 :   5       (1 : 2)

Žrnovnica.

Igralište: Pricvić   Gledatelja: 50

Sudac: Ante Buzov (Solin)

Strijelci: 1:0 Obilinović (10´), 1:1 Landikušić (AG 22´), 1:2 Antunović (41´), 1:3 Antunović (54´), 1:4 Antunović (57´), 1:5 Vučinić (AG 60´), 2:5 Obilinović (80´).

HNK Mosor: Balić (od 56. Andrić), Vučinić, Obilinović, Tomaš, Jukić, Bartulović, Bešker, Čaić, Landikušić, Dilber (od 61. Vuković), Biuk

HRNK Zmaj: Jurić, Rakić, Lozina, Serdarević (od 67. Roso), Gojak, Rudelj, Antunović, Šalinović, Rašić, Radić (od 36. Šarić), Božić

Najbolji igrač: Pjero Antunović (Zmaj).

Nogometaši makarskog Zmaja u 1. kolu Kupa NSŽSD gostovali su kod Mosora u Žrnovnici i pobjedom izborili nastup u idućem kolu. Domaći je u vodstvo doveo jedan od najstarijih aktivnih igrača Romano Obilinović, a njegov suigrač autogolom je donio gostima poravnanje rezultata. Makarani su u 41. minuti preokrenuli rezultat u svoju korist kada je Antunović na dodavanje Gojaka savladao domaćeg vratara Balića. U nastavku je razigrano Pjero Antunović poentirao u 54. i 57. minuti, i već tada je bilo vidljivo u kojem smjeru će utakmica ići. Još jedan igrač Mosora pogodio je vlastitu mrežu, nakon ubačaja Damira Rašića Vučinić pogađa vlastitu mrežu. Za 1:2. Obilinović je iz slobodnog udarca zabio za konačnih 2 : 5.