ZMAJ – Kadeti pobijedili, pioniri remizirali

ZMAJ –  Kadeti pobijedili, pioniri remizirali
1. NL Središta Split, 15. kolo

Utakmicama protiv Dalmatinca iz Crnog pokraj Zadra pioniri i kadeti Zmaja otvorili su proljetnu polusezonu 1. NL Središta Split. Pioniri su sa svojim vršnjacima iz Crnog odigrali 1:1, goste je već u 2. minuti u vodstvo doveo Roko Morić. Pred odlazak na odmor Lovre Lelas zabio je za 1:1. Iako su u nastavku utakmice igrači Ivana Carevića imali više od igre i nekoliko izglednih prigoda nisu uspjeli savladati vratara gostiju pa ostaje žal za startnom pobjedom. Kadetima je pogodak Duje Opačka u 52. minuti donio tri boda.

Pioniri: Zmaj – Dalmatinac   1 : 1     (0 : 0)

Zmaj: Husičić, Puljić (od 58. Alilović), Barišić, Prgomet, Čović, Lelas (od 36. Kostanić), Urlić (od 43. Vukojević), Carević, Lekaj, Brečić, Čagalj.

Trener: Ivan Carević.

Kadeti: Zmaj – Dalmatinac   1 : 0     (0 : 0)

Zmaj: Ivanac, Opačak (od 69. L. Čović), Nikolić, Biličić, I. Antunović, Matijašević, K. Antunović, Botica (od 71. S. Čović), Puharić (od 79. Topić), Lasić, Lulić.

Trener: Petar Talajić.