MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR „KOBAC“ 2020. – Ispao prošlogodišnji pobjednik

MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR „KOBAC“ 2020. –  Ispao prošlogodišnji pobjednik
Sinoć su odigrane preostali dvije četvrtfinalne utakmice malonogometnog turnira „Kobac“ 2020. godine koji se igra u znak sjećanja na tragično nastradale pripadnike PPN KOBAC Borisa Bandića, Markicu Rosu, Tomislava Skočibušića i Stipu Ursića koji su 5. srpnja 1992. položili svoje živote na oltar domovine na Južnom bojištu. U prvoj utakmici jedni od favorita za osvajanje ovog prestižnog turnira, momčad Kopingsa sa visokih 10:1 savladala je sastav DPH Torcida MR . Zvonimir Teklić u pet je navrata tresao mrežu vratara Torcide Brkulja i tako najavio svoju kandidaturu za prvog strijelca turnira. Druga utakmica između prošlogodišnjih pobjednika Kopca All in Makarska i Brela bila je puno neizvjesnija, a odluka o pobjedniku pala je u zadnje tri minute. Brela su imala prednost od 2:1 u 39. minuti utakmice, suci su opravdano isključili igrača All ina Lozinu, a prednost od igrača više iskoristio je Luka Bekavac i zabio za konačnih 3:1. I ovoga se puta pokazala kako je lakše osvojiti turnir nego obraniti naslov.

Kopings   -   DPH Torcida MR         10   :   1

Kopings: Perica, Lončar, Bradarić, Matešan (1), Barač (3), Teklić (5), Mihanović, Andrijašević 2, Grbeša

DPH Torcida MR: Brkulj, Godinović, Miletić, Pear, Jakir, Lendić (1), Jović, Družijanić, Herceg, Škrabić, Jarolim

Brela   -   All in Makarska              3   :   1

Brela: Radić, Serdarević, Staničić, Medić, L. Bekavac (2), Klarić, Zelić, M. Bekavac

All in Makarska: Lozo, Rudelj, Lozina, Sokol, Petrović, Zor (1), N. Rašić, Martinović

Crveni karton: Lozina (All in Makarska)