VIKEND MLADIH NOGOMETAŠA ZMAJA – Dvije pobjede, remi i poraz

Sve četiri uzrasne kategorije mladih nogometaša Zmaja proteklo kola 1. NL Središta Split odigrali su na domaćem terenu, mlađi pioniri odigrali su 0 : 0 sa svojim vršnjacima iz Zadra dok su juniori osvojili sva tri boda u utakmici u kojoj su se mreže tresle sedam puta. Pioniri su savladali Dugopolje s 2 : 1, kadeti su poraženi od istih suparnika rezultatom 1:2. Pioniri Zmaja postigli su sva tri pogotka protiv Dugopolja, Lekaj je zabio u 9. i 18. minuti za 2 : 0, a Raos je savladao vlastitog vratara u 32. minuti. Kadeti Dugopolja sretno su došli do bodova, nakon što su poveli s 0 :1 džoker s klupe domaćih Župić poravnao je rezultat u 73. minuti. I kad je izgledalo da će susret završiti bez pobjednika Bokavšek je u zadnjoj minuti utakmice savladao Ivanca i tako svojoj momčadi donio tri boda. Juniori su u reviji pogodaka bili efikasniji od sastava iz Zadra, Gilić u 8. i Rudelj u 12. minuti doveli su domaće u vodstvo od 2 : 0. Gosti su u 24. preko Delije smanjili na 2:1, a Mihaljević koji već u trećoj utakmici u nizu zabija povećao je u 32. na 3:1. Zadrani su zgodicima u 52. i 54. minuti poravnali na 3 : 3, pobjedu domaćima donio je Botica poentirajući u 88. minuti.