Petason Vranjic   -   Makarska         40   :   28       (20 : 14)

Solin. Dvorana Bilankuša. Bez gledatelja.

Sutkinje: Srdanović i Maloča (obe Solin).

Petason Vranjic: Prnčević, Buljan, Mijić 6, Jukić 4, Ivić 4, Boko 9, Milovac, Vukić 2, Staničić 1, Prkić 5, Mijatović 5, Vladović, Crljen, Đuran 1.

Makarska: L. Ravlić, Selak 8, I. Stipičević, Bandur 2, Vranješ 3, Šalinović 2, M. Ravlić 7, Vujčić, Juričić 5, Ševelj, Kajtazi, Jurilj 1, A. Stipičević.

Rukometašice Makarske u ovom kolu gostovale su kod ekipe Petason Vranjica i doživjele novi visoki poraz. U napadačkom djelu igre i nisu bile loše, a igre u obrani kao da nije ni bilo. Uvodni dio utakmice u Solinu gdje ekipa Vranjica igra domaće utakmice bio je izjednačen. Tek su sredinom poluvremena domaće imale osjetniju prednost (11 : 4), a da ona ne bude i veća zaslužne su bile Selak, M. Ravlić i Juričić. U nastavku su Makarke potpuno potonule, domaće rukometašice stalno su povećavale svoje vodstvo koje je na kraju iznosilo 12 pogodaka razlike. Iako je ekipa Makarske jedna od najmlađih u ligi to ne može biti jedini razlog njihovim lošim igrama i rezultatima.

Rezultati 16. kola:

ŽARK Split – Orkan 29 : 16, Metković – Marina Kaštela 24 : 30, Split 2010 – Trogir 22 : 30, Petason Vranjic – Makarska 40 : 28. Zadar je bio slobodan.

Trogir 58 24, ŽARK Split 24, Petason Vranjic 24, Marina Kaštela 11, Metković 10, Split 2010 10, Makarska 5, Zadar 4, Orkan 4

Iduće kolo: Makarska – Metković, Trogir – ŽARK Split, Orkan – Petason Vranjic, Marina Kaštela – Zadar.