MLADI ZMAJA – Pioniri i kadeti slavili, mlađi pioniri i juniori poraženi

Prva NL Središta Split

Po dvije mlađe uzrasne kategorija Zmaja u 17. kolu 1. NL Središta Split igrale su Makarskoj i Vranjicu, u obje na domaćem terenu su slavili, a u gostima izgubili. Pioniri su na Gradskom sportskom centru u Makarskoj pobijedili Junak iz Sinja rezultatom 2 : 0. Luka Toni Ledić bio je strijelac oba pogotka za domaći sastav, dok je Ante Nikola Topić svojim pogotkom u 31. minuti donio sva tri boda svojoj momčadi. Mlađi pioniri i juniori gostovali su kod Omladinca u Vranjicu, s po jednim pogotkom u svakom poluvremenu mlađi pioniri domaćih osvojili su važne bodove. Domaći juniori prvo poluvrijeme susreta dobili su s 2:0, u drugom su Makarani zaigrali bolje , a Rudelj i Rašić svojim zgodicima utakmicu su učinili neizvjesnom. Na kraju su igrači Omladinca po treći put zatresli mrežu Husičića za konačnih 3 : 2.