ZMAJ U GOSTIMA – Primili tri pogotka u 15 minuta

Sloga   -   Zmaj         3   :   0       (0 : 0)

Sudac: Paško Mandić (Bogdanovci-Prgomet). Pomoćnici: Taraš i Čalo.

Strijelci: 1:0 Romić (47.), 2:0 Pezo (50.), 3:0 Katić (62.).

Sloga: Šolić, Gusić, Boljat (od 80. Pranjić), Boko, Gotovac (od 46. Ninčević), Katić (od 78. Boban), Marović, Romić, Bratim (od 86. Beović), Copić (od 46. Pezo), Vuković. Trener: Boris Pavić.

Zmaj: Jurić, Lozina (od 85. Pear), Serdarević (od 50. Novak), Tomaš (od 67. Mihalj), Kovačić, Šalinović, Bauk, Damir Rašić (od 67. Gojak), Kirevski, Ljubičić (od 85. Biličić), Danijel Rašić. Trener: Darko Vlatković.

Najbolji igrač: Marin Romić (Sloga).

Sloga nastavlja s odličnim igrama na domaćem terenu, s tri pogotka u mreži Jurića Zmaj je ispraćen u Makarsku. Makarani su agresivnom igrom otvorili utakmicu, dva puta je šut isprobao Miro Kovačić. Prvi put u 20. minuti pucao je iskosa s desne strane pokraj vrata domaćih, a u 31. nije iskoristio poklon obrane Sloge i s desetak je metara je pucao ravno u vratara Šolića. Domaći su pokušavali nekoliko puta, ali ni jednom u okvir vrata Jurića. Nakon odmora trener Sloge Pavić uvodi u igru dvojicu veznih igrača Pezu i Ninčevića i podiže ritam igre, a Zmaj kao da nije ni izašao na teren. Domaći u 47. minuti dolaze do početne prednosti kada je Marin Romić iz slobodnog udarca ispod živog zida pogađa lijevi kut vratara Jurića. Dvije minute potom Mravičani su udvostručili prednost, na ubačaj Katića Pezo posprema loptu u mrežu Zmaja za 2:0. U 62. minuti Romićev ubačaj sa lijevog boka prihvaća Katić i zabija za konačnih 3:0. Do kraja se igralo otvoreno, ali bez većih opasnosti po vratare Šolića i Jurića. I ovaj susret je potvrdio da Zmaj ne igra dobro na gostujućim terenima, a misli li ozbiljnije napasti vrh tablice morat će osvajati bodove i u gostima.