ZMAJ NA DOMAĆEM TERENU – Mlađi pioniri i pioniri remizirali, kadeti i juniori poraženi

Prva nogometna liga Središta Split, 21. kolo

Prošlog vikenda mlađe kategorije Zmaja odigrale su četiri utakmice na domaćem terenu protiv svojih vršnjaka iz Solina i Stobreča. Mlađi pioniri i pioniri odigrali su svoje utakmice bez pobjednika i pogodaka i tako osvojili po bod. Kadeti Primorca iz Stobreča uvjerljivo su savladali makarsku momčad rezultatom 1:5, a počasni pogodak za Zmaj postigao je Erkapić. Juniori su nakon prvog poluvremena bili na minus dva, u nastavku su imali nekoliko prigoda koje nisu uspjeli realizirati. Zasluženo su slavili gosti iz Solina koji su se kući vratili s četiri osvojena boda. Bio je ovo neuspješan vikend mladih nogometaša Zmaja, dva neodlučna rezultata i dva poraza uz samo jedan postignuti pogodak ne bi trebalo zadovoljiti njihove trenere i očekivanja kluba.

Mlađi pioniri: Zmaj   -   Solin       0   :   0

Zmaj: Mladinov, Zec, Kujundžić, Gudelj, Beroš, Sušić, Beidenegl, Vidaković, Andrić, Juričić, Kelemović (još su igrali: Radalj, Turina, Kozarić, Prgomet, Filipović)

Pioniri: Zmaj   -   Primorac S         0   :   0

Zmaj: Jurjević, Araujo, Barišić, Raos, Urlić, Prgomet, Vujčić, Pavlinović, Alilović, Ribičić, Ledić (još su igrali: Beidenegl, Juričić, Beroš)

Kadeti: Zmaj   -   Primorac S         1 :   5

Zmaj: Buljubašić, I. Čović, Biličić, Nikolić, Topić, S. Čović, L. Čović, Botica, Brečić, Erkapić(još su igrali: Vukojević, Pavlinović)

Juniori: Zmaj   -   Solin                   0   :   2

Zmaj: Topić, Jerčić, Mravičić, Antunović, Lelas, Gilić, Rašić, Puharić, Mihalj, Tomaš, Mihaljević (još su igrali: Nikolić, L. Čović, S. Čović, Botica, Rudelj, Erkapić)