Sudac: Ante Jurić (Split) 6,5.

Zmaj: Brkulj 7, Lozina 6,5 (od 46. Gojak 6,5), Serdarević 6,5 (od 77. Mravičić -), Omerović 6 (od 90. Mihalj-), Tomaš 7,5, Kovačić 6,5, Rudelj 6, 5, Bauk 6,5, Damir Rašić 7, Danijel Rašić 7, Božić 6,5. Trener: Darko Vlatković.

Split: Jelić -, Žužul 6 (od 71. Duvnjak -), Rodić 6, Barać 6 (od 65. Mrković 6,5), Luetić 7, Hugo 6 (od. 71. Kapetanović -), Mornar 6,5, Gale 6 (od 46. Tomičić 6,5), Primorac 6,5, Alvarez 5,5 (od 59. Yun 6,5). Trener: Ivan Radeljić.

Najbolji igrač: Darko Tomaš (Zmaj).

U zadnjem ovosezonskom nastupu na domaćem terenu Zmaj i Split su u Makarskoj podjelili bodove odigravši 0 : 0, a iako nije bilo pogodaka utakmica je bila dosta kvalitetna. Početak susreta protekao je u ispitivanju snaga, tek nakon desetak minuta pokušaji Primorca i Omerovića nisu bili ozbiljnija prijetnja za vratare Brkulja i Jelića. Monotoniju je pokušao razbiti Omerović u 39. minuti, ali nije bio precizan. Pred odlazak na odmor Kovačić je uputio prvi udarac u okvir gola, no Jelić je obranio njegov udarac. U nastavak su gosti krenuli odlučnije, Luetić se u 51. minuti našao u dobroj prigodi, ali je domaći vratar bio na visini zadatka. Split je blizu pogotka bio u 65. minuti kada je Tomičić s 15-16 metara snažno pucao, a Brkulj uz pomoć grede čuva svoju mrežu netaknutom. Luetić se mogao tri minute potom upisati među strijelce, ali ni ovoga puta nije bio precizan. Crveni iz Parka mladeži imali su u 76. minuti još jednu izglednu prigodu kada je Tomičić lob udarcem za malo promašio vrata domaćih. Zadnjih desetak minuta gosti su imali nadmoć na terenu i veći posjed lopte, ali je domaća momčad velikom borbenošću uspjela sačuvati svoju mrežu i tako nastavila niz pozitivnih rezultata na domaćem terenu. Kada se sve zbroji rezultat je pravedan, a hoće li Splitu nedostajati dva boda vidjet će se na kraju prvenstva.

Darko Vlatković – Igrala se odlična utakmica

Darko Vlatković: – Kako sam i najavio igrala se odlična utakmica u kojoj su samo falili pogodci. Obje momčadi imale su svoje prilike, ali manja koncentracija u završnici i izvrsne vratarske obrane ostavile su mreže netaklnutima. Iako nismo pobijedili, čestitam igračima na još jednom pozitivnom ishodu utakmice u Makarskoj, zalaganju i izvrsnoj prezentaciji.

Ivan Radeljić: – Čvrsta utakmica i na kraju realan ishod bez obzira na naše neiskorištene prigode, ali sam zadovoljan zalaganjem naših igrača. I Zmaj je imao svoje prigode, ali su naše bile bolje, a mi smo ih nažalost promašili. Ali dobro, to je nogomet. Obrana domaćih kao i naša je čvrsta i pouzdana, a jednim dijelom i zbog toga mreže se nisu tresle. Tako je kako je, svi za nešto igraju. Mi sad u zadnjem kolu moramo pobjediti na domaćem terenu i čekati sretan rasplet po nas utakmica Zagore i Hrvaca kako bi osvojili treće mjesto koje bi nam donijelo kvalifikacije za plasman u Drugu HNL.