MLADI ZMAJA –  Mlađi pioniri izgubili, juniori pobijedili

Prva NL Središta Split, 25. kolo

Zadnje ovosezonske prvenstvene utakmice 1. NL Središta Split u Makarskoj su odigrali domaći Zmaj i Primorac iz Stobreča. Mlađi pioniri su nakon uzbudljive igre poraženi su s minimalnih 1:2 protiv svojih vršnjaka iz Primorca kojima je pripalo prvo poluvrijeme rezultatom 0:2. U dvije minute Rančić i Ćaleta (27, 29), bili su strijelci za goste, a u 51. minuti Beidenegl je smanjio na 1:2. Iako su imali još nekoliko prigoda igrači Ivana Jezidžića do kraja nisu više uspjeli zatresti mrežu gostiju pa su sva tri boda otputovala u Stobreč. Juniori su pogodcima Ivana Mihalja i Lovre Čovića (36, 37) prvo poluvrijeme riješili u svoju korist, a početkom nastavka gosti su preko Marka Bagarića (49) smanjili na 2:1. Mihalj je u 76. minuti postigao svoj drugi pogodak i tako udvostručio prednost Zmaja, a konačnih 4:1 uradak je kapetana „crvenih“ Antonija Rudelja. Treba napomenuti da je ovo bila najbolja utakmica igrača Ante Vidulina u  ovosezonskom prvenstvu.