KUP MLADEŽI NSŽSD – Pioniri i juniori Zmaja u četvrtfinalu

Na terenu GSC-u Makarska odigrane su utakmice osminefinala Županijskog kupa. Pioniri i juniori Zmaja savladali su svoje vršnjake iz Omiša i tako izborili plasman u četvrtfinale. Pioniri su pogotkom Josipa Medića u 29. minuti pobijedili gostujuću momčad, a da je Medić u 15. minuti realizirao kazneni udarac pobjeda igrača Ivana Jezidžića mogla je biti uvjerljivija. Juniori su već nakon 4 minute igre pogodcima Duje Opačka i Tonija Puharića vodili s 2:0, a kada je Duje Lozić nakon pola sata igre povećao na 3:0 nade za goste s ušća Cetine više nije bilo. Četvrtfinalne utakmice pioniri Zmaja će odigrati u utorak 7. rujna, a juniori dan kasnije.