Opuzen   -   Kingtrade           36   :   26         ( 16 : 11 )

Suci: Stipe Torbarina (Sukošan) i Šime Torbarina (Zadar).

Opuzen: Nikolić 1, Žuvelek 5, Koncul 2, Prović 8, Palinić 3, Marković 3, Tapalović, Bošković 2, Čović, Deak, Jelavić 10, Ujdur 2, Utovac, Jurić, Vuletić. Trener: Ivor Šimunović.

Kingtrade: Maslać, Mustapić 2, Ivanić 1, Lukač 4, Lozo, Urlić 6, Brozović 7, Kujundžić, Lukin 6. Trener: Dino Mendeš.

Sedmerci: Opuzen 1/2, Kingtrade 0/1

Igrači Kingtradea solidno su odigrali prvih desetak minuta na gostovanju u Opuzenu, a u dva navrata bili su i u prednosti (0:1, 1:2). Pogodcima Markovića i Jelavića domaći su preokrenuli rezultat u svoju korist. Makarani su u 9. minuti poravnali na 5:5, a u 17. minuti su domaći imali + 2 (8:6), a nakon toga su povećali na 14:10. Na odmor se otišlo s opipljivom prednošću domaćih (16 : 11), a i u nastavku više raspoloženih igrača imao je Opuzen. Na semaforu je u 35. minuti svjetlilo 20:13 i već tada se vidjelo u kojem smjeru će ići utakmica. Sredinom drugog poluvremena bilo je 27:19, a do kraja susreta igrači Ivora Šimunovića prebacili su u brzinu više i bilo je samo pitanje hoće li nakon zadnjeg zvižduka sirene njihova prednost biti dvoznamenkasta. U dobrom i kolektivnom izdanju domaćih ipak treba spomenuti Julija Jelavića koji je bio najbolji igrač i strijelac susreta (10) te Josipa Provića. Sa samo devet igrača trener gostiju nije imao mogućnost veće rotacije, a Nikola Brozović sa sedam postignutih pogodaka bio je najefikasniji igrač Kingtradea.

Mokošica – Jelsa M. 20 : 25, Biograd – Solin 30 : 25, Ardieai – Vodice 34 : 19, Kamičak – Korčula 39 : 28, Opuzen – Kingtrade 36 : 26, Trilj – Split 21 : 30

Ardiaei   8, Kamičak 8, Opuzen 6, Split 6, Solin 6, Biograd 6, korčula 4, Jelsa M. 4, Vodice 4, Kingtrade 2, trogir II 0, Trilj 0, Mokošica 0, Krilnik 0