Amfora-Dražen Petrović  68:66(19:22, 15:11, 22:17, 12:16)

Makarska, dvorana na GSC-u. Gledatelja: 65. Suci: Pepur(Kaštela) i Živaljić(Split).

AMFORA: Gvozden(4), Alerić(2), Prgomet(12), Knezović, Srzić(8), Dropulić, Saračević(14), Bašković(6), Ravlić(4), Selak, Hajduk(18). Trener: S. Alemani.

DRAŽEN PETROVIĆ: Nerber(15), Bego, Žorić, Spahija(3), Nakić(13), Milikić, Škorić, Matulja(8), Škugor, Gulin(2), Boljat(15). Trener: B. Klisović.

U uzbudljivoj i do kraja neizvjesnoj utakmici Makarana i Šibenčana na kraju su slavili domaći. Gostima je pripala prva, a Amfori druga četvrtina pa se na odmor otišlo sa minimalnom prednošću igrača Siniše Alemanija. Nakon treće četvrtine i prednosti domaćih od šest koševa razlike, kao i bolje igre, nije se očekivala drama na kraju. Dvadeset sekundi prije kraja Amfora je imala prednost od 68:66, mladi Ravlić je promašio oba slobodna bacanja, a u posljednjoj sekundi pokušaj Boljata za tricu i pobjedu gostiju završio je na obruču za veliku sreću domaćih igrača i navijača. Hajduk, Prgomet i Saračević bili su najbolji u redovima Amfore, a Boljat i Nerber kod Dražena Petrovića