Na Zmajevu terenu: Imoćani nadmoćniji u igri i pogodcima

Strijelci: 0:1 Brnadić(14), 0:2 Mrkonjić(22), 0:3 Maretić(90).

ZMAJ: Brkulj 6, T. Puljić 5,5, Božić 5, Zovko 5, Rašić 5,5, Matešan 5,5(od 65. Selak 5,5), Šalinović 5, Kožul 5,5, K. Puljić 5(od 53. Marić 5), Jerković 5,5, Smilović 5(od 67. Andrijašević 6).

Trener: Josip Slobodan Carević.

IMOTSKI: Duka 7, Farić 6,5, Majstorović 7, Mrkonjić 7,5(od 81. M. Karoglan-), Kristić 8, Uzelac 7, Serdarušić 7, Tomašević 6,5(od 66. Begić 6,5), Brnadić 7,5, Gojak 7(od 60. Maretić 7), Barišić 6,5.

Trener: Goran Šušnjara.

Igrač utakmice: Miroslav Krištić(Imotski).

Od samog početka utakmice Imoćani imaju nadmoć na terenu, a poveli su u 14. minuti kada se Kristić na desnom boku izborio za loptu, potom je ubacio pred vrata Zmaja gdje je Brnadić glavom posprema u mrežu nemoćnog Brkulja. Tri minute potom Kristić je snažnim udarcem s 20 metara uzdrmao lijevu vratnicu Zmajevih vrata. Pogodak za 0:2 djelo je Tomislava Mrkonjića koji snažnim udarcem s 18 metara zakucava loptu u vrata Makarana. Isti igrač u 40. minuti izlazi sam ispred vratara Brkulja koji čudesno zaustavlja njegov udarac. U nastavku utakmice prvu prigodu za pogodak imaju domaći kada udarac K. Puljića nogom brani Duka. Carevićev joker s klupe Andrijašević u 81. minuti snažno puca, ali se Duka opet ne da savladati. Konačni rezultat postavlja Maretić udarcem s 5 metara nakon dodavanja odličnog Kristića.

Imotski s dobrom igrom i pobjedom u derbiju 20. kola ostaje na vrhu tablice, dok će Zmaj morati igrati puno bolje da bi ostao u gornjem dijelu tablice.