Nogomet-mlađe kategorije: Mlađi i stariji pioniri slavili, kadeti i juniori bez bodova u Solinu

Odigrane su utakmice posljednjih kola za mlađe uzrasne kategorije, a Zmajevci ostvarili polovičan uspjeh – mlađi i stariji pioniri slavili su protiv vršnjaka iz Dalmatinca rezultatima 2:0 i 3:2, dok su u 2.HNL kadeti na gostovanju u Solinu poraženi s 3:1, dok su juniori protiv solinskih vršnjaka zabilježili nešto blaži poraz od 2:1.

J.K./O.F

1.HNL-skupina B

Mlađi pioniri: Zmaj-Dalmatinac  2:0(1:0)

Makarska, pomoćno igralište na GSC-u. Sudac: Josip Borzić(Žrnovnica).

Strijelci: 1:0 Mihaljević(11), 2:0 Ivanda(59).

ZMAJ: Šarić, Filipović, Rudelj, Roso, Rakić, Radić, Lelas(od 42. Šalinović), Gilić(od 30. Bijelić), Mihaljević(od 47. Bilić), Vujčić, Marić(od 58. Alilović).

Trener: Petar Talajić.

Pioniri: Zmaj-Dalmatinac  3:2(1:2)

Makarska, pomćno igralište na GSC-u. Sudac: Srećko Šalinović(Makarska).

Strijelci: 0:1 Jukić(2), 1:1 Medić(4), 1:2 Jukić(32-11m), 2:2 Šarić(60), 3:2 Gojak(69-11m).

ZMAJ: Đokić, Bodrožić(od 68. Visković), Klinac(od 36. Gojak), Pejković, Gudelj, Radojković, Šumelj(od 44. Pavlić), Brnić, Medić(od 62. Šošić), Šarić, Brigić.

Trener: Ivan Carević.

Dobrom igrom u drugom poluvremenu pioniri Zmaja preokrenuli su negativan rezultat iz prvog poluvremena. Najprije su izjednačili preko Šarića, a zatim Gojak pred sam kraj utakmice iz kaznenog udarca donosi pobjedu mladim Zmajevim nogometašima.

2.HNL

Kadeti: Solin-Zmaj  3:1(1:1)

Solin, igralište uz Jadro. Sudac: Antonio Krišto(Solin).

Strijelci: 1:0 Andabak(8), 1:1 Radojković(36), 2:1 Božinović(63), 3:1 Jažo(66).

ZMAJ: Puharić, Burić, Srzić, Kovač, Radojković, Gojak, Matković, Cvitanović, Stanić, Radić, Ajredini.

Trener: Zlatko Jerković.

Juniori: Solin-Zmaj  2:1(2:0)

Solin, igralište uz Jadro. Sudac: Alen Jakšić(Solin).

Strijelci: 1:0 Katić(28), 2:0 Katić(29), 2:1 Žižić(59-autogol).

ZMAJ: Brkulj, Visković, Bobanac, Jović, Godinović, Andrijašević, Škorlić(od 61. Miletić), Rašić, Brnić, Lelas, Radić.

Trener: Joško Kosović.

Isključenje: Blažen Godinović(Zmaj) u 89.

Igrači Zmaja burno su prosvjedovali radi nepriznatog pogotka Godinovića u 89. minuti. Suci su označili zaleđe, s time se nije mirio nesuđeni strijelac Blažen Godinović koji je pretjerao u vrijeđanju suca što ga je koštalo isključenja.