Rukomet 2. HRL-Jug (Žene) 7. kolo

Makarska, dvorana GSC-a. Gledatelja 75. Suci: Anušić (Solin) i Vukovac (Split).

H. Makarska: Dodig, Gojak, Delalić (5), Jeličić (7), Mišetić, Josipović, Kovačević, Selak, Šapit, Anić (4), Vujčić, Divić (9), Bakota, Čolak (1). Trener: Leona Lendić.

Kaštela: Stojan, Tešija (1), Mišković, Pelivan, Bučić (1), J. Mijatović (3), P. Mijatović (2), Ivanović, Kaličanin (4), Frleta (2),  Grbeša(1), Vukorepa (6). Trener: Antun Škomrlj.

Makarske rukometašice došle su do pete ovosezonske pobjede svladavši četvrtoplasirane Kaštelanke s 26:21. Gošće su jedino vodstvo imale na početku utakmice kada je Vukorepa svladala Anu Dodig. Delalić i Divić su ubrzo okrenule rezultat, a do odlaska na odmor domaće su bile u stalnom vodstvu. Nadmoć domaćih igračica se nastavila i u nastavku, a najveću prednost su imale u 55. Minuti (22:15), kada su se gošće pomirile s porazom. U dobrom izdanju domaćih rukometašica Ana Dodig je bila sigurna na golu, a Milka Divić, Mirela Jelčić i Petra Delalić precizne, što je bilo dovoljno za visoku pobjedu.