Novo vrijeme Apfel-Novi Marof 1:1 (0:0)

Makarska, dvorana GSC-a. Gledatelja 650. Suci: Topić (Solin) i Babić (Split). Strijelci: 1:0 Jelavić (33), 1:1 Hasija (37). Najbolji igrač: Nikola Volarić (Novi Marof).

NOVO VRIJEME: Perković, Antunović, Stanković, Zor, Drndić, Vuković, Vrcan, Jelavić, Martinović, Kazazić, Bitanga, Tomaš.

Novi Marof: Volarić, Petrić, Turković, Martan, Jendrok, Hadarović, Hruškar, Sakač, Hasija, Mumlek. Trener: Goran Mamić.

Prvi prvoligaški okršaj Novog vremena i Novog Marofa završio je bez pobjednika. Gosti su bolje otvorili utakmicu i već u 3. minuti bili u izglednoj prigodi preko Petrića čiji je snažan udarac zaustavio domaći vratar Perković. Potom u 5. minuti Stanković šutira, a njegov udarac brani sigurni Volarić. Još se jedan pokušaj domaćih zbio u 10. minuti preko Drndića, ali Volarić opet brani. Najizgledniju priliku za pogodak Makarani su imali u 16. minuti, ali Zor  s 5 metara ne uspijeva zabiti gol. Novi Marof uzvraća pred odlazak na odmor, duel Martana i Perkovića završava u korist domaćeg vratara. U drugom dijelu i domaći i gosti krenuli su s napadačkom igrom u želji da postignu pogodak. U 24. minuti Jelavić pokušava za domaće, a u 30. minuti se tresla vratnica Perkovićeva gola nakon snažnog udarca Jendroka. Na radost brojnih navijača domaći su u 33. minuti došli u vodstvo. Strijelac je bio Toni Jelavić snažnim i preciznim udarcem s 8 metara. U posljednjih 5 minuta gosti igraju s igračem-vratarom, a to im donosi poravnanje  u 37. minuti. Strijelac je bio veteran Hasija. Do kraja utakmice obje momčadi su imale nekoliko prigoda, a one domaćih su bile izglednije. Neriješenim ishodom zadovoljniji mogu biti gosti u čijim je redovima  najbolji bio vratar Volarić i kapetan Petrić, a kod Novog vremena najbolji su bili Elvis Perković i strijelac Toni Jelavić.