Amfora-Otok Ugljan 84:51 (24:14, 23:15, 21:11, 16:10)

Makarska, dvoana GSC. Gledatelja 50. Suci: Jurčević (Split) i Pepur (Kaštela).

AMFORA: Srzić(7), Gojak (3), Alerić (9), Prgomet (4), Jović (23), Erceg (4), Knezović (4), Saračević (11), Milanović (1), Dropulić (2), Čović (16). Trener: Videka.

OTOK UGLJAN: Jodnjev (3), Ivanov (13), Košta (2), Nižić (6), Šoša (9), Perin (5), Lebaj (10), Graić (2), Popović, Sorić. Trener: Šoša.

Nakon lošeg starta i početnih poraza košarkaši Amfore podignuli su razinu igre i zabilježili dvije pobjede u nizu. Gosti s Ugljana ni u jednom dijelu utakmice nisu ozbiljnije zaprijetili razigranim domaćinima. Početna prednost Makarana rasla je iz minute u minutu, a konačnih 84:51 preslika je viđenog na terenu. Kombinacijom mlađih (Srzić, Gojak, Erceg) i starijih (Saračević, Čović) igrača po svemu sudeći igrat će još bolje i Makarani ne bi trebali imati problema za izboriti doigravanje.